Cantinho Da Serra

Gelegen op rijafstand van 10 minuten vanaf het Estádio Olímpico João Havelange, heeft Cantinho Da Serra Rio de Janeiro appartement een eenvoudige toegang tot Estação D Pedro II Central treinstation dat op 13 km verderop ligt.

Deze accommodatie bij particulieren is gelegen op 3 km van het Nationaal park Tijuca.

Dit appartement is te bereiken in de onmiddellijke nabijheid van Ponto final 766 bushalte.

Boek Cantinho Da Serra Rio de Janeiro

General information

Contact information

Avenida Menezes Cortes, 3354 - Casa 1, Rio de Janeiro, Brazilië;

Reserveringen voor Cantinho Da Serra beschikbaar bij 'kamers'

Het telefoonnummer van Cantinho Da Serra is niet beschikbaar op onze site, als u Cantinho Da Serra wilt bellen, bezoek dan de site van een hotel

Cantinho Da Serra Locatie

 Avenida Menezes Cortes, 3354 - Casa 1, Rio de Janeiro, Brazilië

Cantinho Da Serra Accommodatie bij particulieren Deals

Uw snelle beoordeling

Jouw beoordeling

(/10)
Vul alstublieft je naam in
Vul alstublieft een geldig e-mailadres in

Hoofdvoorzieningen

Gratis WiFi

Zwembad

Airconditioning

Huisdieren toegestaan

Cantinho Da Serra Voorzieningen

  • Algemeen

    Roken is niet toegestaan
  • Gratis WiFi
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren toegestaan
  • Sport en recreatie

    Zwembad
  • Tuin
  • Kamervoorzieningen

    Airconditioning

Aanbiedingen van Cantinho Da Serra

Kamers